top of page
Armolan Folie Okienne

Galeria Realizacji

Nasze Montaże z lat 2016 - 2024

Zobacz również Galerię Montażu Folii na Świetlikach Dachowych

Folia Przeciwsłoneczna Silver 20

Folia Armolan M20 XT na oknach Hali Produkcyjnej, woj. Kujawsko-Pomorskie. Po zamontowaniu, Folia obniży nie tylko temperaturę na Hali, ale również przenikanie promieni UV i nadmiernego blasku słońca.

Folia Silver 35 - Kalisz Taras

Folia Armolan M35 XT - Taras Restauracji przy Centrum Handlowym. Ładny efekt lustrzany od zewnątrz.

Folia Lustrzana Wenecka

Realizacja zewnętrzna na naszej najpopularniejszej Folii Okiennej Przeciwsłonecznej (M20 XT).

OGT Termy Maltańskie Armolan M20 XT 003 - fasada II

Budynek użyteczności publicznej (aquapark) w Poznaniu, z zamontowaną Folią M20 XT na całej widocznej powierzchni fasady.

Montaż Biurowy Folii M20 XT

Folia M20 XT montowana na fasadzie budynku biurowego (przy użyciu podnośnika koszowego). Model M20 XT to najlepsza opcja dla biurowców, z racji na silną redukcję ciepła i niski stopień przyciemnienia wnętrza.

Armolan M35 XT - Montaż P-ń Michałowo 202209

Folia Lustrzana M35 XT - montaż zewnętrzny, dom mieszkalny. Mocny efekt Wenecki w ciągu dnia, na dużym przeszkleniu tarasowym.

Folia Armolan na Świetliku ze Szkła

Folia Armolan M20 XT na Świetliku szklanym w Galerii Handlowej. Ten model redukuje ciepło przenikające przez szkło o 78% - mocniej niż jakakolwiek inna Folia dostępna na polskim rynku.

Danfoss Grodzisk - Folia Armolan Eclipse PP - Lipiec 2023

Typowy montaż przemysłowy - Folia Armolan Eclipse na Świetlikach Łukowych z Poliwęglanu, nad dużą fabryką produkcyjną. Montaże tego typu należą do zdecydowanie największych powierzchniowo.

Folia Armolan M20 XT - taras domowy

Efekt końcowy Folii M20 XT na oknach tarasowych. Nawet w cieniu, Folia daje piękny, pełny efekt lustra i 100% prywatności wewnątrz.

Folia Atermiczna Armolan M35 XT - okna balkonowe

Pełen efekt Folii Armolan M35 XT od wewnątrz - trzy okna balkonowe.

Folia M20 XT - Szklany Dach

Najmocniejsza Folia Przeciwsłoneczna (model M20 XT), widok od zewnątrz na dach restauracji. Widok od środka - na zdjęciu obok.

Folia M20 XT - widok od środka

Nasza najmocniejsza Folia Przeciwsłoneczna (model M20 XT), widok od środka na dach restauracji. Zdjęcie pokazuje dość niewielkie zaciemnienie wnętrza przy tak dużym łącznym przeszkleniu.

Armolan M20 XT - dom wolnostojący

Widok panoramiczny na dom, z założoną (w trakcie budowy) Folią Armolan M20 XT. Efekt wizualny zapewni absolutne 100% prywatności względem sąsiadów, do tego skutecznie wychłodzi wnętrze.

Marbella - Armolan M20 XT

Piękny efekt Montażu Folii M20 XT na wyłazie dachowym willi w Hiszpanii. Z racji na pogodę, instalację udało się przeprowadzić zimą (grudzień 2022r.), co w Polsce często bywa niewykonalne.

Folia Armolan M20 XT - budynek biurowy

Folia Armolan M20 XT na pokaźnej fasadzie biurowej we Wrocławiu.

Folia Armolan Blackout XT - Blackout Window Film

Rzadko stosowana, ale bardzo efektowna czarna Folia kryjąca Armolan Blackout - tu na Świetlikach obiektu muzealnego we Wrocławiu.

Armolan M20 XT - recepcja budynku przemysłowego

Folia M20 XT na przeszkleniu recepcji budynku przemysłowego. Jak widać, za dnia Folia zapewnia osobom w środku pełną prywatność (oraz mocną osłonę od słońca i promieni UV).

Folia Armolan M20 XT - Dach Tarasu Zimowego - Wilanów Ostra 202308

Efekt zewnętrzny Folii Armolan M20 XT na dachu Tarasu Zimowego - realizacja w Wilanowie, Sierpień 2023

Folia Okienna Przeciwsłoneczna na Szkole

Folia Okienna Przeciwsłoneczna (Armolan M20 XT) na Budynku Szkoły. Folia zapewni nie tylko wysokiej klasy termoizolację, ale również redukcję blasku w środku i zwiększenie komfortu dla uczniów.

Folia Armolan M20 XT - hala przemysłowa

Zdjęcie w trakcie montażu Folii M20 XT na Hali Przemysłowej idealnie pokazuje efekt 'przed i po'.

Armolan M20 XT - Montaż Przemysłowy 2023

Efekt końcowy Folii Armolan M20 XT na elewacji hali przemysłowej.

Armolan M20 XT - parter willi - Maj 2022

Folia Atermiczna M20 XT na pełnym przeszkleniu parteru domu jednorodzinnego. W słonecznie dni, Folia tworzy ładny efekt wizualny, komponując się z elewacją.

Folia Wenecka Przed i Po, efekt od Środka

Efekt wizualny - Grudzień. Szyba z Folią M20 XT (po lewej) oraz bez Folii. Efekt przyciemnienia jest zauważalny, ale podstawowa widoczność od środka na zewnątrz nie jest zakłócona. Przez większość roku efekt ten jest wyraźnie mniejszy.

Świetlik Szklany pokryty w całości Folią

Świetlik Szklany pokryty w całości Folią M20 XT (od zewnątrz). Z racji na delikatną strukturę Świetlika, prace wykonano przy użyciu sprzętu alpinistycznego.

Porównanie Efektu - M20 XT i M35 XT na sąsiednich oknach

Porównanie Efektu - Folia M20 XT (ciemniejsza, po lewej) i M35 XT (jaśniejsza, po prawej) na sąsiadujących oknach, od zewnątrz. Próba na zlecenie Klienta, Wiosna 2023.

Folia Lustro Weneckie Armolan M20 XT na fasadzie budynku

Folia Przeciwsłoneczna M20 XT (zewnętrzna) na fasadzie budynku. Przy takich rozmiarach okien, zaleca się montaż zewnętrzny dla skuteczniejszej ochrony okien (zwłaszcza latem).

Armolan M35 XT - porównanie

Efekt Folii Armolan M35 XT (okno środkowe i lewe) obok okna bez Folii (prawe).

Montaż Folii Przeciwsłonecznej - poddasze

Montaż Folii Przeciwsłonecznej (M20 XT) na poddaszu domu mieszkalnego. Poddasze to zazwyczaj mocno nasłoneczniona część domu, stąd zaleca się montaż Folii od zewnątrz dla lepszej ochrony okien.

Folia Przeciwsłoneczna na Budynku Biurowym

Folia Przeciwsłoneczna na Budynku Biurowym w północnej Polsce - prace prawie w 100% przebiegały z podnośników koszowych. Użyty model Folii to Armolan M35 XT.

Folia M20 (Wewnętrzna)

Przykład klarowności Folii Lustrzanej. Okna mają powierzchnię ok. 1 m.kw. Na większe okna, zaleca się montaż wyłącznie Folii Zewnętrznych (dla uniknięcia naprężeń).

Folia Wenecka na okna M Silver 35 - widok ze środka domu w pogodny dzień

Widok z wnętrzna domu - okno z Folią Armolan M35 XT (lustrzana zewnętrzna).

Folia Lustrzana, parter mieszkania

Folia Armolan Silver (M20 XT) na oknach tarasowych w mieszkaniu. Co ciekawe, montaż wykonano w grudniu, dzięki temperaturze powyżej 0°C

Folia Wenecka - przed i po

Tak wygląda (po prawej) okno z najmocniejszą Folią Lustrzaną/Wenecką w naszej ofercie - model ma nazwę M10 S/G i rzadko montuje się go na domy mieszkalne, z racji na znaczne zaciemnienie wnętrza.

Folia M20 XT na budynku introligatorni -

Folia M20 XT na trzech dolnych pakietach szyb w dużym budynku introligatorskim. Górne partie pozostawiono bez Folii dla celów porównawczych.

Armolan Silver 50 - Folia Zewnętrzna

Efekt zewnętrzny Folii Armolan M50 XT - najjaśniejszej z serii Folii Lustrzanych. Na kolejnym zdjęciu pokazujemy efekt od środka budynku.

Folia Armolan Silver 50 - Efekt Wewnętrzny

Efekt wewnętrzny Folii Armolan M50 XT - najjaśniejszej z serii Folii Lustrzanych. Zaciemnienie wnętrza nie przekroczy kilku %, często pozostanie zupełnie niewidoczne dla ludzkiego oka.

Armolan White Matte

Efekt folii White Matte (biały mat) na oknach zewnętrznych - ciekawa alternatywa dla Folii Lustrzanych. Blokada widoczności występuje w obie strony.

Folia M20 XT - górne piętro domu

Folia Armolan M20 XT założona tylko na górnej kondygnacji domu jednorodzinnego - efekt porównawczy z dystansu.

Folia Przeciwsłoneczna Silver na Poliwęglan

Srebrna Folia PP Silver (odpowiednik M20 XT, ale na Poliwęglan). Folia odbija światło i blask padające na Świetliki, skutecznie wychładzając Hale Przemysłowe.

Armolan M20 XT - montaż zimowy 2021

Montaż Folii w Styczniu 2021 - bardzo szerokie pakiety wymagające pracy 2 osób. Górne partie na użytek zdjęcia pozostawione bez Folii.

Folia Lustro Weneckie na Biurze - Armolan

Widok z dystansu na Okna Biurowe z założoną Folią Armolan M20 XT - to najmocniejszy model Folii pod kątem odbicia słońca, ciepła oraz blasku.

Folia Lustrzana M50 XT - jasna

Najjaśniejsza z Folii Lustrzanych - model M50 XT - na budynku usługowym. Uwagę zwraca pełna przepuszczalność wizualna szyb z Folią, dzięki czemu Klienci widzą ekspozycję sklepu (w tym przypadku kwiaciarni).

Folia Przeciwsłoneczna na Magazynach

Folia Armolan M20 XT na dużych magazynach przemysłowych. Zamontowanie 100% Folii widocznej na zdjęciu zajmuje ok. 1 pełnego dnia - ale idealny efekt lustrzany jest tego wart.

Folia Wenecka - Galeria Handlowa

Klasyczna, ciemna Folia Wenecka na pomieszczeniach Galerii Handlowej. Ta Folia da idealny efekt wenecki od zewnątrz, ale znacząco przyciemnie wnętrze (w odcieni granatowym/grafitowym).

Folia Armolan M20 XT - Marbella Panoramic

Spójrz na dach budynku: efekt Lustrzany i Przeciwsłoneczny, uzyskany dzięki Folii M20 XT (zewnętrznej) na wyłazach zewnętrznych klatki schodowej. Montaż w Hiszpanii, Grudzień 2022.

Folia Wenecka M35 XT Armolan - budynek w Łodzi

Folia Armolan M35 XT - umiarkowanie lustrzana - na piętrze bloku mieszkalnego. Zmniejsza widoczność od zewnątrz właściwie do zera, a jednocześnie świetnie termoizoluje wnętrze. Nie odcina się wyraźnie od reszty okien w budynku.

Armolan M20 XT - Wyłaz Willi

Wyjątkowa realizacja na willi mieszkaniowej w Hiszpanii - Montaż Folii Armolan M20 XT w grudniu 2022r.

Folia Lustro Weneckie na Oknach

Widoczność od wewnątrz przy Folii Armolan M20 XT. Folia przyciemni wnętrzne na max. 7-8%.

Folia Lustro Weneckie na Biurze

Efekt od środka salonu prezesa, po zamontowaniu Folii Lustro Weneckie (srebro/grafit). Z drugiej strony widać tylko srebrne lustro, co pokazuje zdjęcie obok.

Folia Lustrzana Lustro Weneckie

Widok od strony zewnętrznej na Folię M10 S/G (grafitową). Za lustrem jest gabinet prezesa, który widzi wszystko, sam nie będąc widzianym.

Montaż Folii Okiennej Typ Lustrzany

Tak poważnym sprzętem wspomagają się czasem nasi montażyści. Tu - montaż Folii na Świetliku Szklanym od zewnątrz.

Termy Maltańskie - Folia Armolan M20 XT

Folia M20 XT na fasadzie aquaparku w Poznaniu - z prawej ciąg okien z Folią, po lewej - okna bez Folii.

M20 XT - balkon - Budynek Mieszkalny

Tak odbija się światło od szyb z Folią M20 XT (Silver zewnętrzna) w ciągu dnia. Żadna Folia nie daje tak wyraźnego, czystego efektu Lustrzanego od zewnątrz.

Folia Okienna na Biurowcu - Poznań

Widok na Biurowiec Administracji Publicznej w Poznaniu, z Folią M20 XT zamontowaną na 7. piętrze. Folia daje efekt Lustrzany (i prywatność w środku) oraz Przeciwsłoneczny jednocześnie. W wielu biurowcach, w 100% zastąpi klimatyzację.

bottom of page