Armolan Folie Okienne

Galeria Realizacji

Folie Lustrzane i Przeciwsłoneczne

Realizacje z lat 2016 - 2021

Zapraszamy też do Galerii Folii na Świetliki Dachowe: FoliaPP.pl/galeria

Masz pytania? Zadzwoń (730 863 613) lub napisz (info@lustro-weneckie.pl)

Folia Przeciwsłoneczna Silver 20

Folia Armolan M20 XT na oknach Hali Produkcyjnej, woj. Kujawsko-Pomorskie. Po zamontowaniu, Folia ochłodzi Halę o co najmniej 5°C.

Folia Lustrzana Wenecka

Realizacja zewnętrzna na naszej najpopularniejszej Folii Okiennej Przeciwsłonecznej (M20 XT)

Montaż Biurowy Folii M20 XT

Folia M20 XT montowana na fasadzie budynku biurowego (przy użyciu podnośnika koszowego). Model M20 XT to najlepsza opcja dla biurowców, z racji na silną redukcję ciepła i niski stopień przyciemnienia wnętrza.

Folia Armolan na Świetliku ze Szkła

Folia Armolan M20 XT na Świetliku szklanym w centrum handlowym. Ten model Folii redukuje ciepło przenikające przez szkło mocniej niż jakakolwiek inna Folia dostępna na polskim rynku (wartość TSER to 78%).

Folia Wenecka Przed i Po od Środka

Porównanie efektu wizualnego - Folia M20 XT (po lewej) oraz 'pusta' szyba przed montażem (po prawej). Jak widać, efekt przyciemnienia jest zauważalny, ale podstawowa widoczność od środka na zewnątrz nie jest zakłócona.

Folia Wenecka M20 XT Armolan - budynek w Łodzi

Folia Armolan M20 XT - silnie lustrzana - na piętrze budynku mieszkalnego. Zmniejsza widoczność właściwie do zera, a jednocześnie świetnie termoizoluje wnętrze.

Folia Okienna Przeciwsłoneczna na Szkole

Folia Okienna Przeciwsłoneczna (Armolan M20 XT) na Budynku Szkoły. Folia zapewni nie tylko wysokiej klasy termoizolację, ale również redukcję blasku w środku i zwiększenie komfortu dla uczniów.

Świetlik Szklany pokryty w całości Folią

Świetlik Szklany pokryty w całości Folią M20 XT (od strony zewnętrznej). Z racji na delikatną strukturę Świetlika, prace wykonano przy użyciu sprzętu alpinistycznego. Takie rozwiązania stosuje się niezwykle rzadko.

Folia Lustrzana od Wewnątrz

Dwa górne rzędy okien z założoną Folią, dolny jeszcze przed montażem - efekt porównawczy od środka.

Folia Lustro Weneckie Armolan M20 XT na fasadzie budynku

Folia Przeciwsłoneczna M20 XT (zewnętrzna) na fasadzie budynku. Przy takich rozmiarach okien, zaleca się montaż zewnętrzny dla skuteczniejszej ochrony okien (zwłaszcza latem).

Montaż Folii Przeciwsłonecznej - poddasze

Montaż Folii Przeciwsłonecznej (M20 XT) na poddaszu domu mieszkalnego. Poddasze to zazwyczaj mocno nasłoneczniona część domu, stąd zaleca się montaż Folii od zewnątrz dla lepszej ochrony okien.

Folia Przeciwsłoneczna na Budynku Biurowym

Folia Przeciwsłoneczna na Budynku Biurowym w północnej Polsce - prace prawie w 100% przebiegały z podnośników koszowych. Użyty model Folii to Armolan M35 XT.

Folia M20 (Wewnętrzna)

Przykład klarowności Folii Lustrzanej. Okna mają powierzchnię ok. 1 m.kw. Na większe okna, zaleca się montaż wyłącznie Folii Zewnętrznych (dla uniknięcia naprężeń).

Folia Wenecka na okna M Silver 35 - widok ze środka domu w pogodny dzień

Widok z wnętrzna domu - okno z jasną Folią Armolan M35 (lustrzana wewnętrzna)

Folia Lustrzana, parter mieszkania

Folia Armolan Silver (M20 XT) na oknach tarasowych w mieszkaniu. Co ciekawe, montaż wykonano w grudniu, dzięki temperaturze powyżej 0°C

Folia Wenecka - przed i po

Tak wygląda (po prawej) okno z najmocniejszą Folią Lustrzaną/Wenecką w naszej ofercie - model ma nazwę M10 S/G i rzadko montuje się go na domy mieszkalne, z racji na znaczne zaciemnienie wnętrza.

Folia M20 XT na budynku introligatorni -

Folia M20 XT na trzech dolnych pakietach szyb w dużym budynku introligatorskim. Górne partie pozostawiono bez Folii dla celów porównawczych.

Armolan White Matte

Efekt folii White Matte (biały mat) na oknach zewnętrznych - ciekawa alternatywa dla Folii Lustrzanych. Blokada widoczności występuje w obie strony.

Prace Montażowe na Folii M20 XT

Folia Lustrzana M20 XT - montaż zewnętrzny, obiekt biurowy. Praca przy użyciu zwyżki (podnośnik koszowy).

Folia M20 XT - górne piętro domu

Folia Armolan M20 XT założona tylko na górnej kondygnacji domu jednorodzinnego - efekt porównawczy z dystansu.

Folia Przeciwsłoneczna Silver na Poliwęglan

Srebrna Folia PP Silver (odpowiednik M20 XT, ale na Poliwęglan). Folia odbija światło i blask padające na Świetliki, skutecznie wychładzając Hale Przemysłowe.

Armolan M20 XT - montaż zimowy 2021

Montaż Folii w Styczniu 2021 - bardzo szerokie pakiety wymagające pracy 2 osób. Górne partie na użytek zdjęcia pozostawione bez Folii.

Folia Lustro Weneckie na Biurze - Armolan

Widok z dystansu na Okna Biurowe z założoną Folią Armolan M20 XT - to najmocniejszy model Folii pod kątem odbicia słońca, ciepła oraz blasku.

Folia Lustrzana M50 XT - jasna

Najjaśniejsza z Folii Lustrzanych - model M50 XT - na budynku usługowym. Uwagę zwraca pełna przepuszczalność szyb z Folią, dzięki czemu Klienci widzą ekspozycję sklepu (w tym przypadku kwiaciarni).

Folia Przeciwsłoneczna na Magazynach

Folia Armolan M20 XT na dużych magazynach przemysłowych. Zamontowanie 100% Folii widocznej na zdjęciu zajmuje ok. 1 pełnego dnia - ale idealny efekt lustrzany jest tego wart.

Folia Wenecka - Galeria Handlowa

Klasyczna, ciemna Folia Wenecka na pomieszczeniach Galerii Handlowej. Ta Folia da idealny efekt wenecki od zewnątrz, ale znacząco przyciemnie wnętrze (w odcieni granatowym/grafitowym).

Folia Lustrzana M35 XT w Słoneczny Dzień

Efekt Folii M 35 XT w ciągu dnia - widok na dom z zewnątrz. Pełne "wylustrzenie" okna daje 100% prywatności w środku.

Fasada Budynku z Folią M20 XT

Efekt Lustrzany i Przeciwsłoneczny, uzyskany dzięki Folii M20 XT (zewnętrznej).

Folia M10 S/G - Ogród

Przykład realizacji Folii M10 S/G (srebrno-grafitowa Folia wewnętrzna) na budynku ogrodowym. Folia daje efekt klasycznego, ciemnego Lustra Weneckiego.

Folia Lustro Weneckie na Oknach

Widoczność od wewnątrz przy Folii Armolan M20 XT. Folia przyciemni wnętrzne na max. 7-8%.

Folia Lustro Weneckie na Biurze

Efekt od środka salonu prezesa, po zamontowaniu Folii Lustro Weneckie (srebro/grafit). Z drugiej strony widać tylko srebrne lustro, co pokazuje zdjęcie obok.

Montaż Folii Okiennej Typ Lustrzany

Tak poważnym sprzętem wspomagają się czasem nasi montażyści. Tu - montaż Folii na Świetliku Szklanym od zewnątrz.

Folia Lustrzana Lustro Weneckie

Widok od strony zewnętrznej na Folię M10 S/G (grafitową). Za lustrem jest gabinet prezesa, który widzi wszystko, sam nie będąc widzianym.

Okna bez Folii / z Folią M20 XT

Zdjęcie porównawcze - okna z Folią M20 XT (po lewej) na fasadzie budynku. Z prawej okna przed założeniem Folii.

M20 XT - balkon - Budynek Mieszkalny

Tak odbija się światło od szyb z Folią M20 XT (Silver zewnętrzna) w ciągu dnia. Żadna Folia nie daje tak wyraźnego, czystego efektu Lustrzanego od zewnątrz.

Folia Okienna na Biurowcu - Poznań

Widok na Biurowiec Administracji Publicznej w Poznaniu, z Folią M20 XT zamontowaną na 7. piętrze. Folia daje efekt Lustrzany (i prywatność w środku) oraz Przeciwsłoneczny jednocześnie. W wielu biurowcach, w 100% zastąpi klimatyzację.